Наша діяльність

Дякуємо за допомогу дітям-сиротам

На День святого Миколая студентський актив медичного інституту відвідав дитячий будинок-інтернат села Гребенеківки з численними подарунками. Малеча закладу була рада такому візиту, а також розчулена до сліз яскравими привітаннями. Для дітей цього закладу була проведена розважальна програма, а також цікаві конкурси, у яких міг взяти участь кожен присутній. За словами вихователя цього закладу: «Ми завжди раді всім, хто не забуває малечу у таку складну мить для нашої країни, і, головне, що співвітчизники пам’ятають, що саме за такими діточками майбутнє».

Збір подарунків був організований студентським деканатом, який протягом двох тижнів проводив активну заохочувальну кампанію. Дякуємо всім студентам і викладачам, хто відгукнувся на прохання і приніс щось для малечі, позбавленої батьківського піклування. Всього було зібрано: 25 кг цитрусових, 10 кг яблук, 40 новорічних подарунків, 5 кг шоколадних цукерок і 5 кг льодяників, 20 кг печива, 40 шт шоколадних батончиків, 40 уп. з кукурудзяними паличками, 40 уп. вафель, 15 шт. клею, 10 канцелярських ножиців, 15 уп. фломастерів, 60 альбомів для малювання і стільки ж розмальовок, 57 наборів кольорових олівців, 40 наборів кольорового паперу, 20 наборів пластиліну, 40 наборів масляної фарби, 50 різних м’яких іграшок та 10 кг одягу. Кожен із вихованців отримав свій подарунок, і ніхто не був обділений ні увагою, ні подарунком. 

Детальніше...

Студенти медінституту проводять просвітницьку роботу серед молоді

3 грудня студентським самоврядуванням медичного інституту Сумського державного університету на базі КУ «Сумська гімназія № 1» та загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 23 був організований та проведений захід «СНІД – катастрофа ХХІ століття». Мета заходу – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом знову актуалізувати питання про важливість знання про ВІЛ-інфекцію: шляхи передачі, наслідки, методи профілактики та діагностики.

Під час зустрічі учні мали можливість задати запитання та взяти участь у дискусії зі студентами. На думку учасників, такі зустрічі є безцінними, оскільки в невимушеній атмосфері легше говорити на теми, що турбують молодь. Висловлюємо подяку координаторам акції, студентському деканату та керівникам Сумської гімназії № 1 та ЗОШ № 23 за допомогу в організації заходів.

 

Майбутній лікар Іван Савостьянов став "Найкращим студентом СумДУ"

Іван Савостьянов медичний інститут СумДУНа святі молодості та завзятті – Міжнародному дню студента - привітали переможців у конкурсі «Кращий студент Сумського державного університету». Студенти медичного інституту вкотре довели, що вони талановиті у всьому – наполегливо вчаться, здійснюють наукові відкриття, реалізовують громадські проекти та завойовують призові місця.

Досягнення студентів відзначили у семи номінаціях, які проявили себе у різних сферах студентського життя. 

Тож, перемогу у номінації «Наукова діяльність» виборов студент 6-го курсу медичного інституту СумДУ, переможець всеукраїнської студентської олімпіади з інфекційних хвороб і хірургії, призер всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, автор 19 наукових публікацій, стипендіат Президента України – Дейнека Володимир Миколайович. 

Детальніше...

Ряд заходів відбувся у рамках проекту «Молодь. Сім’я. Майбутнє» в бібліотеці медичного інституту

Протягом травня місяця в інституті реалізувався проект «СумДУ – заклад, дружній до сім’ї». Протягом акції відбулася зустріч із соціальним педагогом Центру підтримки сім’ї СумДУ, координатором проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентами у ВНЗ» Савельєвою Юлією Михайлівною.

Була організована зустріч студентів з лікарем–гінекологом, асистентом кафедри акушерства та гінекології Калашник Наталією Володимирівною - «Здоров'я - одне із основних джерел щастя, радості і повноцінного життя», у рамках проекту з формування відповідального відношення до репродуктивного здоров’я жінок «Збережи життя», партнером якого виступає СумДУ. 

Детальніше...

Наші студенти шанують духовну цінність материнства

З нагоди святкування Дня Матері, 6 травня в лекційній аудиторії гуртожитку № 4 медичного інституту відбулася виставка робіт студентів-медиків „Рідній матусі присвячуємо”. На виставці були представлені роботи студентів медичного інституту виконані власноруч.

Висловлюємо велику подяку всім студентам, співробітникам відділу НПР та організації позанавчальної діяльності і адмістрації гуртожитку № 4, які прийняли участь у виставці. 

Материнство...Cвяте і прекрасне, воно оспіване поетами, увіковічене художниками на полотнах. 

Детальніше...

Відбулася акція "За чисте довкілля"

12 квітня наші студенти взяли участь у всеукраїнській акції "За чисте довкілля". В ході весняної толоки було проведено  прибирання території санаторію-профілакторію СумДУ та природоохоронної зони Басівського парку.

Проведення заходу в інституті організовано заст. директора Івахнюк Т.В., активну участь також взяли куратори академічних груп 1-3 курсів.

Детальніше...