Студенти вітали ветеранів напередодні Дня партизанської слави

Медичний СумиУ незвичному  форматі проходили заняття з «Пропедевтики внутрішньої медицини» напередодні Дня партизанської слави у клінічному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. Під час обстеження пацієнтів закладу викладачі та студенти-медики висловлювали ветеранам найщиріші вітання, були сказані теплі слова вдячності за наше мирне сьогодення та висловлені побажання щастя, здоров'я, достатку та добра.

Спілкування з учасниками та свідками подій часів війни було надзвичайно корисним для молодих людей, оскільки ветеранів тієї війни, на жаль, з кожним роком стає все менше.  Розповіді очевидців відобразили всю серйозність, тяжкість і трагізм тих героїчних подій, продемонстрували приклад патріотизму та національної гордості.

На знімку – студенти 3-го курсу під керівництвом доцента кафедри сімейної медицини Атамана Ю.О. ведуть пізнавальну бесіду з учасницею партизанського руху Сисоєвою Марією Вікторівною (Путивльський район).