Стажування у літній школі

АНКЕТА

Відкриття нового читального залу

7 лютого в Адміністративному корпусі Медичного інституту за адресою: вул. Санаторна, 1, кімната 6 (1 поверх) розпочинає свою роботу новий читальний зал наукової, навчально-методичної літератури зі спеціальності «Стоматологія».

Читальний зал створено з метою вдосконалення обслуговування користувачів бібліотеки та забезпечення оптимально комфортних умов для підвищення самоосвіти майбутніх стоматологів.

Фонд читального залу складають переважно навчальні видання, наукова та методична література, періодичні видання зі спеціальності «Стоматологія» та інших галузей медицини. Відвідувачі мають можливість скористатися відкритим доступом до всіх видів інформаційних ресурсів бібліотеки. Читальний зал забезпечений найсучаснішим обладнанням для роботи з інформацією: перегляду, зчитування та запису інформації будь-якого формату (аудіо, відео, текст). До послуг користувачів створена зона WI-FI доступу до Інтернет. Графік роботи: 8:00 - 16:30, субота, неділя – вихідні дні.