Засідання апробаційної ради 27.09.17

27 вересня 2017 р. о 15-30 в аудиторії №2 навчального корпусу медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31) відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт з медико-біологічних наук.

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої аспіранткою кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології Олешко Тетяною Богданівною (керівник – д.б.н., проф. Гарбузова В.Ю.).

Тема дисертації: "Зв'язок поліморфізму генів ендотеліну та ендотелінового рецептора з механізмами основних проявів ішемічного інсульту", спеціальність: 14.03.04 – патологічна фізіологія.

Рецензенти: к.б.н., доц. Обухова О.А.; к.м.н., доц. Сотніков Д.Д.

2. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовленої аспіранткою кафедри морфології Давидовою Людмилою Миколаївною (керівник – д.м.н., проф. Ткач Г.Ф.).

Тема дисертації: "Структурні зміни язика за умов зневоднення організму", спеціальність: 14.03.01 – нормальна анатомія.

Рецензенти: д.м.н., проф. Лахтін Ю.В.; к.б.н., доц. Васько Л.В. З дисертаціями можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі охочі.

УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА