4 жовтня о 15.30 в ЛА-2 апробаційна рада.

4 жовтня 2017 р. о 15-30 в аудиторії №2 навчального корпусу медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31) відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційних робіт з медико-біологічних наук.

Порядок денний: Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук, підготовленої докторантом кафедри морфології Кореньковим Олексієм Володимировичем (науковий консультант – д.м.н., проф. Сікора В.З.).

Тема дисертації: "Порівняльний морфологічний аналіз динаміки загоєння дефекту діафізу довгої кістки скелета при імплантації в його порожнину кальцій-фосфатних остеопластичних матеріалів", спеціальність: 14.03.01 – нормальна анатомія.

Рецензенти: д.м.н., проф. Романюк А.М., д.м.н., доц. Погорєлов М.В.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі охочі.

УНІВЕРСИТЕТСЬКА КЛІНІКА