Бібліотека медичного інституту Сумського державного університету

Бібліотека медичного інституту Сумського державного університету є науково-навчальною, інформаційною, просвітницькою структурою учбового закладу. Діяльність бібліотеки спрямована на інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу і надання допомоги студентам в оволодінні навчальними програмами.

Фонд бібліотеки налічує близько 155 тис. документів: книги, наукові журнали, газети, автореферати, методичні рекомендації, книги-CD.

Кількість користувачів становить 1770 чол., а всі структурні підрозділи обслуговують за рік понад 3,5 тис. користувачів. В середньому за рік видається 140 тис. примірників, а кількість відвідувань становить 50 тис.

Бібліотека медичного інституту Сумського державного університету працює за бібліотечною програмою «УФД-бібліотека». Ця програма призначена для автоматизації роботи бібліотеки: комплектування фонду, обробки документів, обслуговування користувачів, пошуку потрібної інформації.

В бібліотеці створений електронний каталог який містить описи всіх видів документів. Формується фонд «Електронної бібліотеки». Фонд бібліотеки медичного інституту відображений в Електронному каталозі - класифікатор “Фонди віддалених бібліотек”.

Завдяки впровадженню в роботу бібліотеки сучасних інформаційних технологій, користувачі бібліотеки мають можливість доступу до необхідної інформації через сайт Центральної бібліотеки.

До послуг користувачів абонемент та читальний зал на 80 робочих місць.

Для роботи з on-line ресурсами в бібліотеці є необхідна кількість користувацьких АРМ з відповідною периферією, підключених до локальної внутрішньовузівської мережі і мають доступ до Інтернет. Створені зони Wi-Fi для роботи користувачів з власними мобільними пристроями.

Медіа-архів бібліотеки медичного інституту

Контактна інформація: