Доступ до навчальної платформи Physioplus

За ініціативи професорки кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини Єжової О.О. та фахівців Бібліотеки Сумський державний університет уклав угоду про співпрацю з Physiopedia. Це один з найпотужніших ресурсів для безперервного професійного розвитку фізичних терапевтів. Тож недарма Physiopedia називають “вікіпедією для фізичних терапевтів”.

Physiopedia надає безкоштовний доступ до онлайн-платформи Physioplus.

Завдяки Physioplus студенти та викладачі можуть:

• пройти онлайн-курси та отримати сертифікати з визнаною на міжнародному рівні професійною акредитацією
  • покращити свої професійні знання з різних галузей фізичної терапії та ерготерапії: лікувальний масаж, кінезіологія, працетерапія, спортивна медицина, мануальна терапія та ін.
  • налаштувати власне електронне портфоліо, яке зберігає всю інформацію про навчання та діяльність
  • приєднатися до платформи для спілкування для фахівців з реабілітації з усього світу за посиланням
  • доступитися до сучасних матеріалів з фізичної реабілітації ReLAB-HS rehabilitation resource repository за посиланням
  • відправити запит на розробку нових курсів

Детальніше про ресурс та умови доступу – на  сайті бібліотеки.