Бібліотека для тебе, бібліотека для всіх

Вже традиційно, починаючи з 1998 року, 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Цікаво та феєрично пройшло в цьому році святкування в бібліотеці медичного інституту. На всіх гостей та відвідувачів чекали позитивний настрій та цікаві заходи. Всі, хто прийшов до бібліотеки в цей день найпершим, отримав подарунок. Піднімаючись святково прикрашеними сходинками, всі гості дізнались багато цікавинок з історії книги та бібліотек, а в фойє на всіх чекала презентація «Медична бібліотека. Стоп-кадр: день за днем у бібліотечному просторі». Святкові тематичні фотозони та інсталяції, якими була прикрашена бібліотека, запрошували всіх бажаючих зробити світлини на пам’ять.

Всі відвідувачі протягом тижня мали унікальну можливість дізнатися про книги-фаворити успішних людей медичного інституту завдяки презентації, започаткованій в минулому році. Цікаво пройшла акція дублер-шоу «Бібліотекар на хвилинку», яка дозволила всім учасникам на мить змінити професію і уявити себе бібліотекарем. У всіх любителів читати була унікальна можливість взяти участь у хіт-параді читацьких порад та поділитись враженнями про свої улюблені книги.

Справжньою родзинкою цього дня стала шоу-вікторина «Спілкуйся. Дізнавайся. Відпочивай» з неперевершеним ведучим MC JOVANNI (студентом 6 курсу Іваном Савостьяновим). Святкові флешмоби, якими розпочалася та закінчилася вікторина, допомогли всім учасникам відчути себе єдиною командою, а також в незвичній формі знайти нових друзів та призначити їм зустріч у бібліотеці. Конкурси та ігри пройшли весело і цікаво, адже всі учасники проявили не лише свої інтелектуальні, а й творчі здібності. Переможці вікторини були нагороджені призами з символікою нашого університету, а переможець конкурсу «Сторінками цікавої книги» отримав у подарунок художню книгу відомого автора.

Під час проведення свята дипломами та книжковими подарунками було нагороджено найактивніших відвідувачів бібліотеки.

Надзвичайну вдячність висловлюємо всім, хто взяв участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу», проведену в рамках святкування. Співробітниками та студентами медичного інституту було подаровано близько 100 книг.

Виставка-вернісаж унікальних і чудових виробів, створених руками студентів та співробітників, привертала увагу своєю різнобарвністю та вражала красою.

Усі присутні отримали море позитиву та незабутніх спогадів. А різноманітні смаколики та гарячі кава і чай разом із дегустацією літературних новинок сприяли дружній, теплій атмосфері.

Висловлюємо подяку кураторам та активним студентам, які допомогли організувати це свято, а особливо студентському директорату.