Привітання з Днем медичного працівника

Шановні співробітники Медичного інституту, студенти, аспіранти!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем медичного працівника! Немає у світі професії гуманнішої, ніж професія медика, вона вимагає щоденної самопожертви, особливої уваги і доброти до людей. У цей день до привітань з родинного кола зазвичай приєднуються оточуючі, яким ви подарували радість перемоги над недугом. Нехай вас ніколи не покидає впевненість у правильності обраної професії, а праця приносить лише задоволення. Бажаю всім колегам здоров’я, оптимістичного погляду в майбутнє і професійного зростання, нехай кожен прожитий день приносить вам щастя і любов. Вічна пам’ять медичним працівникам, які полягли за Батьківщину, виконуючи свій обов’язок.

З повагою,
директор Медичного інституту                                                                                                   Андрій ЛОБОДА