У Медичному інституті проведена роз’яснювальна робота щодо правил пожежної безпеки

У зв’язку з частими загоряннями на підприємствах та у медичних закладах на території України, виникла потреба у проведенні роз’яснювальної роботи серед студентської молоді щодо правил пожежної безпеки.

Спікером у такому заході виступив представник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Студенти прослухали лекцію щодо правил безпечної поведінки у медичних закладах та у гуртожитках. Окремо працівник ДСНС зупинився щодо необхідності дотримання правил безпеки при експлуатації у побуті електричних предметів, зауважив, що байдужість та нехтування правилами пожежної безпеки, у більшості випадків призводить до страшних наслідків.

Захід проведений в онлайн форматі на платформі Google Meet.