Фестиваль «Весна надії» – допоможемо онкохворим дітям разом!

4 квітня найактивніших донорів-медиків на чолі із заступником директора Медичного інституту з позанавчальної роботи та по роботі в гуртожитках Олешко Олександром Миколайовичем, координатори Сумського обласного центру служби крові запросили на фестиваль «Весна надії». Даний фестиваль проходить уже другий рік поспіль та збирає донорів із усього міста.

Заступник директора Медичного інституту Олександр Миколайович зазначив: «Доводилося мені бачити і аналогічні донорські центри, тому я можу з впевненістю сказати, що наш Сумський центр переливання крові збудований, спроектований і функціонує на найсучаснішому рівні».

«Наші студенти з радістю приймають участь у благодійних акціях по збору крові особливо, коли мова йде про онкохворих дітей. Студенти-медики стають постійними волонтерами-донорами у Сумському обласному центрі переливання крові», – розповіла студентський директор Медичного інституту Дудко Юлія.

Дякуємо найактивнішим волонтерам-донорам – Григор’єву Данилу та Криві Святославу за те, що рятуєте життя людей!

Закликаємо всіх небайдужих ставати донорами, адже потреба у донорах – більша, ніж можуть забезпечити медичні заклади та волонтери.