Медичний інститут СумДУ в 2019 році оголошує набір студентів за 6-тю спеціальностями!
Спеціальність: "Фізична культура і спорт"

Спеціальності

Медичного інституту

Спортивні досягнення студентів СумДУ на державному і міжнародному рівнях, розвиток масового спорту та потужна спортивна інфраструктура сприяли запровадженню в університеті нової спеціальності “Фізична культура і спорт”. Ліцензований обсяг – 30 місць.

Нова спеціальність спрямована на вдосконалення професійної підготовки спортсменів високої кваліфікації з отриманням фаху тренера-викладача, спортивного менеджера. Випускники цієї спеціальності можуть займати посади тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, центрів олімпійської підготовки, керівників спортивних шкіл, спортивних федерацій, фітнес-клубів та інших спортивних організацій, а також бути персональними менеджерами у професійному спорті.

Навчальний план передбачає посилену підготовку майбутніх фахівців спеціальними медичними дисциплінами та методиками реабілітаційних програм із використанням матеріально-технічної бази та кадрового складу Медичного інституту і санаторію-профілакторію СумДУ. Студентам буде надано поглиблене вивчення іноземних мов, професійного менеджменту, ІТ-технологій.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]