З дипломами І та ІІ ступеню та угодою про співпрацю повернулися представники медичного інституту СумДУ з Болгарії

Грек А.В., Кмита В.В.17-19 жовтня делегація аспірантів та викладачів медичного інституту Сумського державного університету відвідала Медичний університет м. Плевен (Болгарія), де проходила 11 Міжнародна конференція студентів та молодих лікарів, у якій взяли участь науковці з Болгарії, Росії, Великобританії, Ірану, Польщі та інших країн світу.

Аспірант кафедри внутрішньої медицини Андрій Грек посів перше місце за стендову доповідь а аспірант цієї ж кафедри Владислава Кмита – друге місце за усну доповідь на секції внутрішніх хвороб. Загалом на конференції були представлені 6 доповідей молодих вчених та лікарів медичного інституту СумДУ.

Заступник директора медичного інституту з наукової роботи д.мед.н. Погорєлов М.В. виступив з пленарною доповіддю на церемонії відкриття конференції, у якій презентував наукові здобутки медичного інституту та доповів про останні досягнення наших вчених в галузі біоматеріалів. По завершенню конференції була підписана угода про співпрацю між Сумським державним університетом та Медичним університетом м. Плевен.

У рамках візиту були проведені зустрічі з директором наукового центру університету професором Марією Ангеловою та визначені основні напрямки спільних наукових досліджень, в яких можуть прийняти участь науковці всіх кафедр медичного інституту СумДУ.

Сподіваємось, що візит наших науковців покладе початок тісній співпраці з болгарськими вченими.