Кафедра внутрішньої медицини розвиває міжнародну співпрацю з Південною Кореєю

Кафедра внутрішньої медициниНа базі кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти пройшла офіційна зустріч із представниками корейської компанії Samsung Bioepis, містером Jeehoon Ghil (медичний директор) та містером Inkyu Lee (керівник проведення клінічних досліджень).

Упродовж зустрічі експерти проводили оцінку щодо можливості проведення проектів компанії Samsung Bioepis співробітниками кафедри на клінічній базі ревматологічного відділення КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня».

Як результат тривалої зустрічі – затвердження клінічної бази кафедри та дослідницької команди під керівництвом проф. Приступи Л.Н. у складі: к.мед.н. Нінель Муренець та аспірантів кафедри Андрія Грека і Владислави Кмити, детально обговорено майбутні проекти та перспективи подальшої співпраці.