Наша діяльність

Стажування студентів з Казахстану на новітніх клінічних базах медінституту СумДУ отримало високу оцінку зарубіжних партнерів

Медичний інститутВ рамках договору про наукову та академічну співпрацю між Сумським державним університетом та Карагандинським державним медичним університетом (Казахстан) в медичному інституті в період з 7.11.2013 р. по 29.11.2013 р. проходили навчання три казахських студенти 5 курсу спеціальності «Загальна медицина» - Ібрагімов Аслан Айбарули, Годованець Анастасія Олегівна та Асілбекова Алія Канатівна.

Програма академічного обміну включала вивчення двох дисциплін «Нейрохірургія» та «Професійні хвороби». Стажування відбувалося на кафедрі нейрохірургії та неврології з курсами психіатрії, наркології, дерматовенерології, професійних хвороб, клінічної імунології, алергології. Практичні заняття та лекції з нейрохірургії проходили на клінічній базі Сумської обласної клінічної лікарні (зав. кафедри, д.мед.н., проф. Потапов О.О.), курс професійних хвороб студенти опановували у 4 міській клінічній лікарні (к.мед.н, асистент Личко В.С.).  

 

Студенти брали участь у клінічних обходах, операціях, маніпуляціях, інтерпретували результати лабораторного та інструментального обстеження хворих, обговорювали з викладачем принципи лікування. Всі студенти успішно пройшли курс навчання, проявили себе активними, цілеспрямованими особистостями, продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки. 

За результатами стажування ректором Карагандинського державного медичного університету було висловлено щиру подяку керівництву Медичного інституту за високий рівень організації навчання. Наступним кроком на шляху академічної співпраці заплановано навчання сумських студентів у казахському ВНЗ у 2014 році.

 

AddThis Social Bookmark Button