Молоді науковці-медики найкращі у Санкт-Петербурзі

22-23 березня 2012 року у місті Санкт-Петербург відбулась IV науково-практична конференція молодих вчених у галузі теоретичної і клінічної медицини. Конференція проводилась Федеральним центром серця, крові і ендокринології ім. В.А.Алмазова, який є найпотужнішим науково-лікувальним закладом Росії.

Сумський державний університет на цьому молодіжному науковому форумі представляв студент 5 курсу медичного інституту Дубовик Євген, який виступив з доповіддю "Частота аллельных вариантов гена матриксного Glaпротеина у пациентов с ишемическим атеротромботическим инсультом" (науковий керівник - доц. В.Ю.Гарбузова).
dubovik_2

Представлене дослідження було виконане у науковій лабораторіі молекулярно-генетичних досліджень, яку очолює професор О.В.Атаман.

Конкурсна комісія на чолі з академіком РАМН Е.В. Шляхто відмітила глибокі знання нашого студента з досліджуваної проблеми, визнала високий науковий рівень роботи і присудила молодому науковцю перше місце у номінації "Усна доповідь".

Вітаємо Євгена з перемогою і бажаємо йому успіхів у навчанні та подальших наукових здобутків!