Старший викладач кафедри гігієни Липовська В.В. відзначена сертифікатом Всеросійської конференції з мікробіології (Санкт-Петербург, Росія)

Конф.У роботі Всеросійської науково-практичної конференції "Актуальні проблеми медичної мікробіології та клінічної мікології" (XVI Кашкінські читання), яка проходила 19 – 21 червня на базах Північно-Західного державного медичного університету ім. І.І.Мечникова та НДІ медичної мікології ім. П.М. Кашкіна, взяла участь старший викладач кафедри гігієни та екології з курсом мікробіології, вірусології та імунології, кандидат біологічних наук Липовська Вікторія Вікторівна.

Слід зазначити, що Північно-Західний державний медичний університет ім. Мечнікова утворений внаслідок злиття двох найстарших освітніх медичних закладів Росії - Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти і Санкт-Петербурзької державної медичної академії ім. І.І. Мечнікова.

Під час пленарних засідань обговорювались наступні питання: "Молекулярна діагностика гострих кишкових інфекцій", “Глобалізація та мікробна резистентність: стан проблеми у Росії”, “Новітні досягнення дерматомікології”. Під час сателітних симпозіумів розглядались найважливіші проблеми мікологічного, бактеріологічного та вірусологічного спрямування. Конструктивною та пізнавальною вийшла дискусія під час круглого столу “Бактеріофаги в медицині: вчора, сьогодні, завтра".