Наша діяльність

Участь делегації медичного інституту в робочій нараді представників університетів у м. Нікосія (Кіпр)

Візит на КіпрДелегація медичного інституту Сумського державного університету у складі директора Сміянова В.А. та заступника директора з навчальної роботи Лободи А.М. прийняла участь у другій робочій нараді університетів-партнерів в рамках міжнародного освітнього проекту Європейського союзу ТЕМПУС "Впровадження інноваційних навчальних стратегій в медичній освіті та розвиток міжнародної мережі національних навчальних центрів" (ePBLnet project), що проводилась в медичній школі Університету м.Нікосія (Кіпр).

Учасниками зустрічі були: Університет Св. Георга (Великобританія), Університет м.Фесалоніки (Греція), Університет м.Нікосія (Кіпр), Сумський державний університет (Україна), Запорізький державний медичний університет (Україна), Медичний університет м.Астана (Казахстан), Державний медичний університет м. Караганда (Казахстан) Медичний університет ім. Давида Твілдіані (Грузія), Державний університет Акакія Церетелі (Грузія).

В рамках зустрічі обговорено результати виконання робочих планів проекту в кожному з університетів-партнерів, розглянуто основні труднощі, що виникають у процесі реалізації проекту, намічено основні заходи з оптимізації подальшої роботи. Основними завданнями на найближчий період визначено завершення адаптації навчальних планів з урахуванням технології проблемно-орієнтованого навчання та створення медичних навчальних центрів.

Координатори проекту (Британський університет Св. Георга та Університет м.Фесалоніки) відзначили роботу співробітників СумДУ з розробки документації медичного навчального центру, адаптації навчальних планів до технології проблемно-орієнтованого навчання та схвалили концепцію забезпечення стабільності проекту.

AddThis Social Bookmark Button