Медичний інститут відвідав аспірант Шеффілдського університету (Великобританія)

В першій половині серпня з візитом у медичному інституті СумДУ перебував аспірант відділу біоматеріалів Шеффілдського університету (Великобританія) Вільям ван-Грюнсвен. Даний візит відбувся у рамках спільного наукового проекту, який був започаткований під час стажування д.мед.н., завідувача кафедри гігієни та екології Погорєлова М.В. Вчені з Великобританії зацікавлені у проведені досліджень спільно з науковцями нашого університету у галузі медичного матеріалознавства з використанням модельних тварин.

Під час свого візиту аспірант Шеффілдського університету провів ряд досліджень нового іноваційного матеріалу на основі оксиду титану, який може бути використаний для остеопластичних операцій.

Попередні результати, які отримані на базі нашого університету свідчать про високий потенціал матеріалу. Для отримання додаткових даних запланований ряд експериментів, які будуть проведені у вересні-жовтні цього року на базі Сумського державного університету.