Плідна співпраця науковців СумДУ на чолі з член-кор. НАНУ Суходубом Л.Ф. з білоруськими колегами

Співпраця з білоруськими колегамиУ вересні 2013р. співробітники  лабораторії «Біонанокомпозит» на чолі  з член-кор. НАНУ, професором Суходубом Л.Ф. відвідали Інститут загальної та неорганічної хімії НАН Білорусі, де спільно з білоруськими науковцями (керівник А.Й. Кулак) провели дослідження в рамках проекту № Ф54.4/012 “Отримання нанокомпозитних апатит-полімерних матеріалів та покриттів під УЗ та УФ дією”

Результатом співпраці стала оптимізація технології отримання функціональних біосумісних наноструктурованих біоматеріалів та покриттів: здійснено синтез цементів на основі порошку гідроксилапатиту з додаванням полімеру (хітозан, альгінат натрію, полівініловий спирт) та синтезовано тришарові композитні плівки «полімер/CaP».  На даний час проводяться дослідження властивостей і характеристик одержаних матеріалів.

На фото: Л.Ф. Суходуб і керівник Центру фізичних приладів Мінського технологічного університету к.х.н. Лугін В.Г.