Наші викладачі підвищили кваліфікацію у Стенфордському університеті (США, Каліфорнія)

Сертифікат про підвищення кваліфікації доц. Лободи А.М.Співробітники Медичного інституту Сумського державного університету – доцент кафедри педіатрії з курсом медичної генетики Лобода А.М. та редактор перекладу журналу «Журнал клінічних та експериментальних медичних досліджень» Сенченко Ю.І. успішно завершили он-лайн курс навчання Стенфордського університету (США) з написання медичних наукових статей «SciWrite Writing in the Sciences» та отримали сертифікати.

Близько 30000 абітурієнтів з усього світу зареєструвалися на курсах, успішно завершили його 3400 учасників. Тривалість курсу становила 8 тижнів. Протягом цього періоду учасники мали можливість прослухали он-лайн лекції, завантажити та опрацювати презентації за тематикою курсів. Обов’язковою умовою отримання сертифікатів було виконання щотижневих контрольних тестів, написання 2 ессе та складання підсумкового контролю.

Вітаємо наших викладачів з успішним підвищенням кваліфікації у одному з провідних університетів  світу!

СертифікатСтенфордський університет