З досвідом викладання медико-профілактичної справи на кафедрі гігієни знайомилася професор Плевенського університету (Болгарія)

З досвідом викладання медико-профілактичної справи знайомилася професор Плевенського університету (Болгарія)Минулого тижня з візитом у медичному інституті СумДУ перебувала професор кафедри гігієни Медичного університету м. Плевен (Болгарія) Маріяна Рашева Стойновская. Під час візиту професор Стойновська провела цикл практичних занять та лекцій по темі "Гігієна труда та професійні хвороби".

Крім того був проведений практичний семінар спільно зі співробітниками санітарно-епідеміологічної служби. На семінарі розглядались питання проблем приведення національного законодавства в сфері гігієни та екології у відповідність з Європейськими нормами та правилами.

Професор Стойновская відвідала лабораторії та наукові підрозділи медичного інституту та обговорила можливість наукового співробітництва у галузі охорони навколишнього середовища. Також наш гість відвідала бібліотеку Сумського державного університету та зазначила її високий рівень та можливість інтерактивної роботи для студентів та науковців. За результатами візиту були напрацьовані домовленості про подальше співробітництво між нашими університетами у сфері освіти та науки.