Аспірант кафедри внутрішньої медицини доповіла про свої наукові здобутки на науковому форумі в Греції

Аспірант кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти Кмита Владислава Володимирівна отримала грант Європейської Академії Алергії та Клінічної Імунології на стажування у м. Афіни (Греція), а також взяла участь у міжнародному форумі з бронхіальної астми, що відбувся у листопаді 2014 року. Молодий науковець підготувала усну доповідь та постер на тему «Вплив ВсІ1 поліморфізму глюкокортикоїдного рецептора на фенотипові прояви бронхіальної астми» (науковий керівник – професор Орловський В.Ф.).

Провідними світовими фахівцями з бронхіальної астми було відзначено сучасний високий рівень даного наукового дослідження, за що Кмиті В.В. було присуджено 1 місце та запропоновано взяти участь у Міжнародному конгресі Європейської Академії алергії та клінічної імунології у м. Барселона. Під час заходу були прочитані дискусійні та проблемні лекції провідними спеціалістами світу з проблем бронхіальної астми та алергії, проведені круглі столи з проблем алергопатології, а, також, екскурсійна програма одним із найстародавніших міст світу, центром західноєвропейської цивілізації, містом Афіни.