Участь у 83-му Конгресі Європейської асоціації з атеросклерозу

Доцент кафедри сімейної медицини Деміхова Надія Володимирівна та асистент кафедри соціальної медицини Сміянова Ольга Іванівна взяли участь у 83-му Конгресі Європейської асоціації з атеросклерозу, що відбувся 22-26 березня 2015 року в м. Глазго, Великобританія, отримавши грант на перебування.

Науковці підготували постерну доповідь у рубриці з проблем артеріальної гіпертензії "Relationship of endothelial dysfunction and left ventricle remodeling in arterial hypertension", яку буде опубліковано у журналі "Atherosclerosis", що обліковується міжнародною базою SCOPUS.

Під час заходу були прочитані дискусійні та проблемні лекції провідними спеціалістами Європи та світу з проблем атеросклерозу, проведені круглі столи та майстер-класи, стажування на робочому місці з ультразвукової діагностики атеросклеротичної бляшки, а також екскурсійна програма столицею Шотландії, містом Едінбург.