Високу відзнаку отримали наші англомовні студенти на конкурсі студентських робіт в Харкові

25 березня на базі Харківського національного медичного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з клінічної та фундаментальної медицини, стоматології та фармакології (англійською мовою). СумДУ представляли студенти: Тваэйдж Насім Саад Мунан «Attention function in children undergoing encephalopathy», Мохаммед Рашид Абдулхамід та Катерина Богма « BcL1 polymorphism of glucocorticoid receptor gene in patients with bronchial asthma and obesity», Нвабуезе Чуквудіфу Чібуйкем «Cristalographic investigation of urine newborn with renal disturbance due to asphyxia».

Усі учасники конкурсу були нагороджені дипломами за ораторське мистецтво, соціальну значущість роботи, кращу презентацію та оригінальність ідеї.

Особливо конкурсне журі відмітило доповідь студента 4-го курсу Мохаммед Рашид Абдулхамід та студентки 5-го курсу Катерини Богми, котрі і були нагороджені дипломом 2-го ступеня за спільну роботу. Робота виконана під керівництвом зав. кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти професора Приступи Людмили Никодимівни та аспіранта кафедри Кмити Владислави Володимирівни.

Щиро вітаємо учасників та їх керівників!