Професор Єжова Ольга Олександрівна - учасник міжнародної програми підвищення кваліфікації для освітян

21-24 лютого 2016 р. у Польщі відбувся один з етапів Міжнародної програми підвищення кваліфікації для освітян (International Professional Development Program), яку реалізують спільно Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) та Поморська академія в Слупську (Польща) у партнерстві з низкою інституцій України та Польщі. У Програмі від Сумського державного університету брала участь професор медичного інституту Єжова Ольга Олександрівна.

Програма передбачала: прослуховування та опрацювання навчально- демонстраційних майстер-класів від провідних польських та українських фахівців за напрямами: «Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці», «Комп’ютерні технології в сучасній освіті: революція можливостей»; участь у конференційних заходах (22-23 лютого 2016 р.).