Літні практики для студентів у лікарнях Польщі

Європейський Фонд Розвитку Медицини та Освіти «ЄВРОМЕД» і Сумський державний університет пропонують пройти літню практику у лікарнях Польщі, а саме у місті Варшава, яка буде зарахована ВУЗом, як щорічна обов’язкова в рамках академічної мобільності!

Програми, розроблені Фондом EUROMED, розраховані на студентів, які вже зараз дбають про своє професійне майбутнє.

Фонд пропонує:
- 2- чи 3-тижневу програму проходження виробничої практики;
- загальну організацію програми + річну візу категорії С;
- супровід куратора та проїзний по Варшаві на весь час перебування;
- проживання та харчування: обіди та сніданки;
- централізований проїзд (Львів-Варшава-Львів).

Учасники заходів матимуть змогу:
- пройти практику у провідних європейських лікарнях та отримають сертифікат учасника міжнародної програми;
- отримати унікальні знання і перейняти передовий досвід від кураторів – визнаних фахівців у своїй галузі;
- скористатись унікальним шансом вивчити та застосувати на практиці польську медичну мову;
- підвищити шанси на професійну самореалізацію;
- навчатись в максимально сприятливому середовищі: з близькою нам культурою, зрозумілою ментальністю у неймовірно комфортному місті – Варшаві.

Терміни проведення програми:
4-17 серпня 2018 року – 2 тижні
4-24 серпня 2018 року – 3 тижні
РЕЄСТРАЦІЯ відкрита до  20.05.2018!

З усіх питань можна звертатися за контактами:
Тел. +380995175941 або sumy@evromed.pl
Також додатково із програмою можна ознайомитись на сайті www.evromed-f.com