Конгрес Європейської асоціації кардіологів (ESC) у м. Мюнхен (Німеччина)

Доцент кафедри внутрішньої медицини післядипломної освіти Погорєлова Оксана Сергіївна приймала участь у роботі Конгресу Європейської асоціації кардіологів (ESC) у м. Мюнхен (Німеччина) з 24 по 30 серпня 2018 року. Участь у конгресі стала можливою завдяки отриманню освітнього гранту від Європейської кардіологічної асоціації, членом якої Оксана Сергіївна є вже 3 роки.

В цьому році у роботі конгресу прийняли участь більше 14 000 учасників із країн Європи, Азії та Америки. У програмі конгресу розглядалися нові рекомендації з лікування артеріальної гіпертензії, реваскуляризації міокарда, визначенню інфаркту міокарда, ведення вагітних із кардіологічною патологією та багато інших актуальних питань інтервенційної та превентивної кардіології. Також були висвітлені результати масштабних клінічних досліджень, які закінчились у 2018 році. Упродовж конгресу можна було ознайомитися із продукцією та медичним обладнанням, програмним забезпеченням, у тому числі й симуляційними тренажерами, провідних виробників світу.

Участь у конгресі надала можливість поспілкуватися із колегами з Європи та світу, обговорити актуальні питання практичної діяльності лікаря кардіолога.