Конкурс на заміщення посади директора ННМІ

Сумський державний університет оголошує проведення відбору на заміщення вакантної посади директора навчально-наукового медичного інституту (наказ №0782-ІІ від 04.05.2023 р.).

Пропозиції подаються у відповідності до п.4.3. Положення Сумського державного університету «Про навчально-науковий інститут (факультет) Сумського державного університету (версія 06)».

Термін подачі пропозиції – 1 місяць з дня оприлюднення оголошення.

Вимоги до претендентів: науковий ступінь та/або вчене (почесне) звання відповідно до профілю інституту.

Претенденти, які бажають взяти участь у відборі, подають написану власноруч заяву, до якої додають такі документи:
– особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою;
– копії дипломів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання засвідчені відділом кадрів університету або нотаріально;
– список наукових праць та навчально-методичних праць (форма 11).
У разі подачі пропозицій особами, які є штатними співробітниками університету, зазначені вище документи не надаються.

Документи можуть подаватися як в паперовій так і в електронній формі (на електронну адресу kanc@sumdu.edu.ua ).

Адреса університету для подачі документів: 40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2, відділ кадрів університету, тел. 33-34-84.