Квест «Форд Боярд» від позанавчального сектору Медичного інституту СумДУ

19 листопада в Медичному інституті СумДУ, був проведий квест «Форт Боярд» від позанавчального сектору МІ СумДУ. приурочений Міжнародному Дню студента.

3 команди змагались за лідерсво на п’яти локаціях, у кожній з яких гравці на швидкість шукали підказки до наступних завдань. Організатори заходу мали на меті згуртування студентів: «занурити» молодь у цікавий та пізнавальний світ медицини, а також – закласти фундамент для ефективного колективного вирішення завдань у майбутньому.

Квест виявився не тільки інформативним заходом, а ще й корисним тренажером для удосконалення швидкого вирішення логічних задач і виконання завдань.

По закінченню гри радісні та натхненні квестом і перемогою студенти отримали заохочуючі призи від профбюро та студентського директорату МІ СумДУ.

Бажаємо студентам творчого натхнення та подальших перемог!