Лекції «Патофізіологія блоками: Запалення»

8-9 лютого у Конгрес-центрі СумДУ відбулися лекції «Патофізіологія блоками: Запалення» від лекторів Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України –професора-патофізіолога Віктора Досенка, професора-патофізіолога Василя Нагібіна та лікаря-інфекціоніста Юрія Жигарєва.

Протягом двох днів лектори детально розповідали про основи запального процесу, особливості його розвитку при різноманітних патологіях та молекулярні механізми грипу. Виступи лекторів супроводжувалися численними питаннями та бурхливими обговореннями між студентами, аспірантами, викладачами та лікарями.

Організатори та гості даного заходу висловлюють велику подяку запрошеним лекторам за цікаві та змістовні лекції.

Маємо надію, що всі слухачі отримали безліч нової та цікавої інформації, якою скористаються у своїй практичній та науковій діяльності.

Науковий захід відбувся за підтримки директора Медично інституту Лободи Андрія Миколайовича, заступника директора Медичного інституту з позанавчальної роботи та по роботі в гуртожитках Олешка Олександра Миколайовича, голови НТСА Медичного інституту Сікори Владислава Володимировича, студентського директора Дудко Юлії Сергіївни та команди студенського директорату Медичного інституту.