Майбутні медики провели лекції до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

24 березня в усьому світі відзначається День боротьби з туберкульозом. Тому, з метою привернення уваги населення до проблеми боротьби з туберкульозом, засоби профілактики цієї хвороби, необхідність своєчасного проходження профілактичних флюорографічних оглядів, ознайомлення з небезпекою та наслідками зараження, волонтери клубу «Віра» Медичного інституту провели цикл інформаційно-просвітницьких лекцій в навчальних закладах м. Суми з питань профілактики туберкульозу «Зупинимо туберкульоз разом!».

         Лекції проводилися у семи сумських школах. Феденко Єлизавета та Парфенюк Сергій (гр. Мц.м-805) відвідали Сумську спеціалізовано школу I-III ступенів №9, Варлакова Альона та Жукова Ксенія (гр. Мц.м-801) – Сумську загальноосвітню школу I-III ступенів №4, Шульга Анастасія та Сокол Світлана читали лекції у Сумській спеціалізованій школі I-III ступенів №3, Мяленко Валерія та Макаренко Каріна проводили для дітей Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів №27, Плакса Вікторія (гр. ЛС-416) та Дедок Катерина (гр. Мц.м-708) у Сумській загальноосвітній школі I-III ступенів №18, Свікольник Олена (гр. ЛС-501) та Давиденко Дар’я завітали до Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів №15, наостанок Самодай Вікторія (гр. Мц.м-702) та Самохвалова Євгенія (гр. Мц.м-805) розповідали у Сумській спеціалізованій школі I-III ступенів №10.

Майбутні лікарі спробували себе в ролі лекторів, провели 45-ти хвилинний урок на тему «Зупинимо туберкульоз разом!», застосовуючи яскраву презентацію та відеофільм, що підготували студенти Медичного інституту. Загалом близько 300 вихованців навчальних закладів були поінформовані про захворювання на туберкульоз.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом закликає всіх нас замислитися про існуючу проблему, адже наше майбутнє в наших руках.

Будьте здорові!