Майстер-клас з проблем медичного матеріалознавства

17-19 вересня представники наукової групи проф. Максима Погорєлова (Голубнича В.М., Олешко О.М., Корнієнко В.В. та Дейнека В.М.), а також директор медичного інституту Андрій Лобода прийняли участь у Майстер-класі з проблем медичного матеріалознавства. Організація та участь у заході стала можлива за рахунок участі наших вчених в проекті за програмою HORIZON-2020 RISE-MSCA-2017.

Консорціум NanoSurf, до складу якого входять вчені з СумДУ, у тісній співпраці з Селезійським технічним університетом зміг організувати незабутній захід, у якому прийняли участь представники академічної спільноти та бізнесу із Польщі, України, Великобританії, Італії, Латвії та Естонії. Упродовж засідання партнери оцінили хід проекту та запланували наступні кроки.

Упродовж 3-х днів учасники майстер-класу ділились досвідом зі створення, дослідження та комерціалізації біоматеріалів, зокрема дентальних та ортопедичних імплантатів, наносенсорних систем, антибактеріальних заходів. Можливості СумДУ у дослідженні наноматеріалів були представлені у доповіді доц. Голубничої В.М., яка показала особливості дослідження антибактеріальних властивостей біоматеріалів та можливості медичного інституту у проведенні таких досліджень.