Людина-бренд Медичного інституту СумДУ

Як думаєте, що об’єднує Ілона Маска, Стіва Джобса, Девіда Бекхема та Марка Цукерберга? Звісно, популярність. Та те, що ви стовідсотково про них чули.

А хто в Медичному інституті, та що там в інституті, в університеті, не чув про Сікору Віталія Зіновійовича?

Цілеспрямований, авторитетний, дієвий, результативний.

Читайте у Вікіпедії нову публікацію, створену бібліотекою, про Сікору Віталія Зіновійовича – відомого вченого-морфолога, доктора медичних наук, професора кафедри морфології Медичного інституту, почесного професора Сумського державного університету.

Віталій Зіновійович є талановитим педагогом. Учні його школи екологічної морфології є керівниками наукових лабораторій, професорами та практикуючими лікарями.  Багато його учнів працюють  викладачами в Медичному інституті Сумського державного університету.

Студенти та колеги про Віталія Зіновійовича.

P.S. Бібліотека СумДУ продовжує роботу над створенням і розміщенням матеріалів до вільної енциклопедії ​Вікіпедія​. Запрошуємо долучатися до проєкту. Давайте разом розкажемо про визначних особистостей Медичного інституту.