Медична бібліотека запрошує студентів медичного інституту отримати навчальну літературу на осінній семестр

Студентам-першокурсникам для користування бібліотекою необхідно оформити пластиковий читацький квиток в Центральній бібліотеці СумДУ або у філії бібліотеки за адресами: вул. Р.-Корсакова, 2, ІІ поверх, кімната 206 та вул. Покровська 9/1 (Конгрес-Центр СумДУ), кімната 217. Вартість читацького квитка – 55,00 грн. Сплатити можна відразу під час оформлення квитка, а також заздалегідь в читальному залі медичної бібліотеки за адресою: вул. Санаторна, 31 (поруч з гуртожитками № 4,5 ). Читацький квиток дійсний протягом всього терміну навчання. Чекаємо вас щодня з 8.15 до 16.30, крім вихідних.

25 серпня під час поселення першокурсників до гуртожитку співробітники бібліотеки нададуть додатково всю необхідну інформацію та за бажанням студентів проведуть ознайомчу екскурсію медичною бібліотекою.

Студентам старших курсів перед отриманням підручників необхідно повернути всю літературу за минулий семестр та подовжити читацький квиток на наступний навчальний рік в читальному залі медичної бібліотеки.

Видача навчальної літератури буде здійснюватися в медичній бібліотеці (вул. Санаторна, 31) відповідно до вищевказаного графіка.

Студенти 6 курсу будуть отримувати літературу відповідно з першим циклом навчання. Прохання завчасно ознайомитися з розкладом.