Медичний інститут розширює горизонти Міжнародний легкоатлетичний пробіг «Коло Чеха 2019»

26 травня у м. Суми відбувся міжнародний легкоатлетичний забіг навколо озера Чеха. Організаторами та меценатами  даного заходу були спортивний клуб інвалідів «Фенікс» і громадянин Чехії Карел Подоляка.

За ініціативи заступника директора Медичного інституту  з позанавчальної роботи  та по роботі в гуртожитках Олешка Олександра Миколайовича та організаційної підтримки  проректора з НПР та ОПД СумДУ Король Олени Вікторівни – позанавчальний сектор Медичного інституту прийняв участь у підготовці та проведенні даного заходу.

«Студенти-медики вже не один рік співпрацюють зі спортивним клубом інвалідів «Фенікс». Спільні заходи стали традиційними для позанавчального сектору. Кожного року до волонтерського руху  долучаються все більше студентів, які з радістю готові допомогти з підготовкою заходів та підтримати людей з інвалідністю», – розповідає студентський директор, волонтер Медичного інституту Юлія Дудко.

Участь прийняли близько 350 бігунів серед яких були ветерани, юнаки і юніори, люди з інвалідністю. «Ми хотіли охопити усі категорії бігунів: від наймолодших, яким ледь виповнилося 2-3 рочки, до тих, кому уже за 80-т років», – говорить Президент спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександр Грінка. Загалом забіг відбувався у 20-ти категоріях: дитячі та сімейні забіги, забіги на 3 та 9 кілометрів та  4-и забіги для людей з інвалідністю.

Мета заходу, за словами Олександра Грінки, популяризація здорового способу життя і спроба залучити більше людей, які мають проблеми зі здоров`ям чи просто соромляться брати участь у подібних заходах. Наш девіз сьогодні – «Не бійся жити! Повноцінно живи, дихай на повні груди, попри вік і можливі негаразди зі здоров`ям!»