«Містер іноземний студент СумДУ – 2018»

25 квітня в Сумському державному університеті відбувся традиційний конкурс талантів, мужності та колориту «Містер іноземний студент – 2018»

Під час першого дефіле в стилі «Джеймс Бонд» – хлопці в класичних костюмах демонстрували вміння триматися на сцені. Наступним етапом конкурсної програми для учасників було завдання проявити себе в ролі фотомоделей. Під керівництвом професійного фотохудожника Наталії Кармазіної хлопці попередньо взяли участь у фотосесії, метою якої було розкрити національні особливості характеру героїв. Заради третього конкурсу учасники перетворилися на українських козаків.

Завдяки творчому конкурсу учасники відкрили глядачам світ іноземних талантів. Першим свій запальний народний танець продемонстрував «агент під номером 6» – азербайджанець Аббасов Рауф Ідрис огли. Представник Судану – Адам Омран Ахмед Шарафельдин у своїй пісні виразив ідею єднання народів. Обарі-Марк Калеб із Нігерії вразив залу своїм артистизмом та пластичністю під час танцю. Представник Туркменістану Непес Чариєв у вірші розповів про мужність та честь, силу та вірність, про те, яким має бути справжній чоловік. Свої вокальні вміння у поєднанні із танцем демонстрував Етеві Хекмат Лютфі Мохаммад (Йорданія). Ідею боротьби добра і зла розкривав у танці учасник із Нігерії Уджах Франклін Сочуквуназом. «Агент під номером 3» Шантіва Габріель Салик із Танзанії співав пісню-зізнання у коханні. До яскравого Боллівуду глядачів переніс учасник із Індії – Соні Доллар, який продемонстрував запальний національний танець.

Останнім випробуванням для хлопців стало дефіле «Люди в чорному», де вони в костюмах та чорних окулярах позували, ніби справжні агенти. Також у рамках цього етапу конкурсу хлопці виконали спільну пісню. Отже, під час цього дефіле учасники мали вирішальну можливість заявити про себе, як про гідного претендента на титул «Містер іноземний студент СумДУ – 2018».

Результати конкурсу:

«Містер іноземний студент СумДУ-2018» – Соні Доллар – Медичний інститут;

«Віце-містер» – Шантіва Габріель Салик – Медичний інститут;

«Містер Екстрім» – Обарі-Марк Калеб – Інститут ФЕМ імені Олега Балацького;

«Містер Популярність» – Соні Доллар – Медичний інститут;

«Містер Талант» – Шантіва Габріель Салик – Медичний інститут;

«Містер Фотомодель» – Адам Омран Ахмед Шарафельдин – Медичний інститут;

«Містер Мужність» – Непес Чариєв – Медичний інститут;

«Містер Посмішка» – Етеві Хекмат Лютфі Мохаммад – Медичний інститут;

«Містер Елегантність» – Уджах Франклін Сочуквуназом – Медичний інститут;

«Містер Стиль» – Аббасов Рауф Ідрис огли – Інститут ФЕМ імені Олега Балацького;