Мотивація – як фактор самореалізації

11 лютого для студентів Медичного інституту була проведена мотиваційна лекція від випускника МІ, інфекціоніста, естетичного та судинного хірурга, одного із засновників масштабної медичної освітньої платформи «UAmed» – Січненка Дмитра.
«6 років до майбутнього успіху» – таку назву мала лекція. Дмитро розповів про кожен проведений рік навчання у Медичному інституті, як важливо не зупинятися та подолати всі труднощі в ході навчання. На початку своєї діяльності, Дмитро пройшов практику в багатьох відділеннях лікарень, брав участь у семінарах, конференціях та проектах за кордоном, щоб врешті-решт зрозуміти, яка б спеціалізація йому підійшла найбільше.
Насамперед, головним фактором розвитку та особистісної реалізації – це застосувати теоретичні знання на практиці. Завдяки цьому, по закінченню Медичного інституту, можна впевнено крокувати вперед та не боятися проблем, що виникнуть у ході інтернатури чи роботі в лікувальних закладах. Досвід та постійний саморозвиток – найголовніше для майбутнього лікаря.
«Як важко не було б, треба вірити у свої сили та дійти до кінця. А потім, залишається тільки докласти зусиль та отримати бажаний результат», – зазначив Дмитро.