На День відкритих дверей у нас було що показати

Кажуть, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Вже стало традицією проведення восени в медичному інституті Дня відкритих дверей.

Його із задоволенням відвідують абітурієнти та їх батьки, які мають змогу ознайомитися з умовами, створеними в закладі для навчання, поспілкуватися з викладачами та студентами, отримати відповіді на актуальні питання.

Цього року захід відвідало приблизно 150 бажаючих, що є свідченням визнання високого авторитету медичного інституту серед абітурієнтів не тільки з Сумщини та інших областей. Відвідувачам було організовано демонстрацію експериментів на тваринах з метою моделювання патофізіологічних процесів, проведено презентації, які б розкривали можливості інституту по проведенню навчального та наукового процесу, відбулися ознайомлювальні екскурсії.

Усі бажаючі мали можливість самостійно або за допомогою студентів провести дослід Тюрка (дослідження часу рефлексу), змоделювати порушення місцевого кровообігу, приготувати препарат брижі жаби та безпосередньо спостерігали за розвитком запалення. Студенти, під керівництвом викладачів, провели операцію апендектомії у кроля. На думку майбутніх абітурієнтів та їх батьків, захід пройшов на високому рівні, відвідувачі отримали цікаву інформацію та незабутні враження.

Більше фото тут.Додати у соц. мережи