На YouTube-каналі відомого телеведучого вийшов випуск проєкту «Універ Check», присвячений СумДУ

12 липня на YouTube-каналі «Педан може» вийшов новий випуск освітнього тревел-проєкту про українські заклади вищої освіти. Героєм цього випуску став Сумський державний університет.

Перебуваючи в СумДУ Олександр ПЕДАН і його донька Лера пограли в волейбол на піску з підігрівом у Центру пляжного волейболу, замовили піцу, яку випікають в університеті й доставляють між корпусами, побачили студентські гуртожитки, побували у лабораторії віртуальної та доповненої реальності «Ulab», а також відвідали пару з робототехніки.

Під час спілкування із ректором СумДУ Василем КАРПУШЕЮ Олександр ПЕДАН поцікавився, як університетові вдається зберігати високі позиції в престижних міжнародних рейтингах та збагачувати матеріально-технічну базу. Відкриттям для ведучого стало те, що СумДУ вибудовує свою діяльність як університет підприємницького типу – майже кожний структурний підрозділ має свій субрахунок та надає додаткові платні послуги, в тому числі – співпрацює з іноземними партнерами.

«Багато наших випускників працюють за кордоном – у відомих світових компаніях, університетах тощо. Але свою освіту вони отримали саме тут – у Сумському державному університеті», – зазначив ректор СумДУ Василь КАРПУША.