Відбулося нагородження учасниць «Міс СумДУ-2020»

У Сумському державному університеті нагородили учасниць конкурсу «Міс СумДУ-2020». Торік церемонію не проводили через карантинні обмеження.

Весна 2020 року змінила плани і вплинула на всі сфери діяльності університету. Зокрема, було заборонено проведення культурно-мистецьких та інших масових заходів. Організатори конкурсу «Міс СумДУ-2020» не стали ризикувати здоров’ям учасниць і замість розкішного концерту, що планувався у травні минулого року, відбувся конкурс онлайн-презентацій у соціальних мережах.

Нагородження відбулося вже через рік, 10 березня 2021 року. На церемонії були присутні учасниці конкурсів «Міс СумДУ-2020» і «Міс СумДУ-2021». Минулорічні конкурсантки продемонстрували на сцені актової зали дефіле та отримали від організаторів конкурсу символічні подарунки на згадку про «Міс СумДУ-2020».

Учасниці конкурсу обох років обмінялися досвідом, поділилися враженнями й очікуваннями. Минулорічні учасниці зазначили, що навіть в умовах онлайн-формату вони здобули на конкурсі найголовніше – віру в себе, підтримку організаторів та колег, впевненість, досвід та нових друзів.