Науковець Медичного інституту СумДУ взяв участь у науково-практичному семінарі, організованому Міжнародною асоціацією федерацій з легкої атлетики

У рамках співробітництва з Федерацією легкої атлетики України (ФЛАУ) директор центру спортивної медицини СумДУ Юрій Атаман взяв участь у науково-практичному семінарі “Manual Sports Physiotherapy in Track and Field”, який відбувся з 04 по 07 червня в місті Баку (Азербайджан).

Захід було організовано IAAF – Міжнародною асоціацією федерацій з легкої атлетики. Також нашу державу на семінарі представляв головний тренер-реабілітолог збірної команди України з легкої атлетики Євген Савченко.

Модератором та основним спікером семінару виступив Тімо Ліндеман – провідний фізіотерапевт IAAF, відомий своєю роботою з елітними легкоатлетами та футболістами німецької бундесліги. Учасникам з Німеччини, Естонії, Латвії, Туреччини, Білорусі та Азербайджану були проведені тренінги зі стречінгу, мануальної терапії, лікувальної фізкультури, кінезіотейпування та надання першої допомоги при травмах рухового апарату.

Юрієм Атаманом був представлений досвід роботи центру спортивної медицини з легкоатлетами-олімпійцями, зокрема в застосуванні апаратного лімфодренування для підтримки належного стану опірно-рухового апарату, системи крово- та лімфообігу у спортсменів. Учасники заходу високо оцінили зусилля нашого університету з підтримки здоров’я атлетів та розвитку легкої атлетики в цілому. За підсумками роботи всім учасникам семінару були видані сертифікати IAAF за підписом її президента.