Науково-практичний семінар Медичного інституту

17.04.2019 р. у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбувся науково-практичний семінар Медичного інституту. Головним спікером даного заходу став всесвітньовідомий кардіохірург, д.мед.н, проф. – Тодуров Борис Михайлович.

Під час  семінару спікер піднімав актуальні питання кардіохірургії та кардіології, а також поділився своїм багаторічним досвідом, розповів про високий рівень і професіоналізм українських кардіохірургів, навів цікаві клінічні випадки з практики, розкрив секрети свого успіху та важкого шляху в напрямку досягнення своєї цілі – “здорового серця”.

Приємною несподіванкою стала надзвичайно велика кількість бажаючих відвідати даний семінар. Так, науковий захід відвідало більше 400 охочих, серед яких основною публікою були зацікавлені студенти, інтерни, аспіранти, науково-педагогічні працівники Медичного інституту та практикуючі лікарі.

Одночасно з семінаром відбувався консультативний прийом пацієнтів з кардіопатологією в Університетській клініці Сумського держаного університету,  чотири співробітники Інституту серця МОЗ України протягом дня консультували всіх бажаючих з серцево-судинними захворюваннями.

Адміністрація Медичного інституту Сумського держаного університету висловлює свою вдячність Борису Михайловичу Тодурову та його команді за співпрацю, а також бажає успіхів у професійній діяльності!