Об’ява щодо засідання апробаційної ради 01.12.2021 року

Шановні члени апробаційної ради Медичного інституту!

01 грудня 2021 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57 відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222. Медицина

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук, підготовлену докторантом кафедри патологічної анатомії Медичного інституту Сумського державного університету Линдіним Миколою Сергійовичем (науковий консультатнт – д.мед.н., проф. Романюк Анатолій Миколайович).

Тема дисертації: «Патоморфологічні аспекти участі молекул клітинної адгезії раково-ембріонального антигену у розвитку злоякісних пухлин».

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, професор, головний науковий співробітник Центру колективного користування науковим обладнанням Медичного інституту, Погорєлов Максим Володимирович.
  • Доктор біологічних наук, професор, професор кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології, Гарбузова Вікторія Юріївна.
  • Доктор медичних наук, доцент, доцент кафедри акушерства, гінекології та планування сім’ї, Нікітіна Ірина Миколаївна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

УВАГА!!! Присутність на засідання апробаційної ради тільки за умови наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

Запрошуються всі бажаючі.

Помилка заповнення форми. Форма була заповнена не вірно,
або ж не заповнена зовсім. Будь ласка, зверніть увагу на
повідомлення під полями введення.

Дякуємо! Ваше повідомлення успішно відправлено, незабаром ми зв’яжемося з Вами.