Об’ява щодо засідання апробаційної ради 02.11.2022 року

Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту!

2 листопада 2022 р. о 14-00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина».

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Гнатенком Іваном Андрійовичем (науковий керівник: Дужий Ігор Дмитрович доктор медичних наук, професор).
Тема дисертації: «Вплив протеолітичної системи (на прикладі еластази) на перебіг різних форм легеневого туберкульозу», спеціальність 222 – Медицина.

Експерти:

• Кандидат медичних наук, старший викладач кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Гресько Ігор Яремович.
  • Доцент, кандидат медичних наук, асистент кафедри хірургії, травматології, ортопедії та фтизіатрії Навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету, Олещенко Галина Павлівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Посилання на приєднання до засідання: https://meet.google.com/pcu-heov-zbt

Запрошуються всі бажаючі!