Об’ява щодо засідання апробаційної ради 03.02.2022 року

Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту!

3 лютого 2022 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57 відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 091 “Біологія”

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри морфології навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Понирко Аліною Олексіївною (науковий керівник – д.біол.н., проф. Бумейстер Валентина Іванівна).

Тема дисертації: «Ріст та формування довгих трубчастих кісток скелета за умов експериментальної гіперглікемії у віковому аспекті».

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, професор кафедри морфології Сумського державного університету Кореньков Олексій Володимирович.
  • Доктор медичних наук, професор кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології Сумського державного університету Деміхова Надія Володимирівна.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

УВАГА!!! Присутність на засідання апробаційної ради тільки за умови наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

Запрошуються всі бажаючі.