Об’ява щодо засідання апробаційної ради 15.12.2021 року

Шановні члени апробаційної ради Медичного інституту!

15 грудня 2021 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57 відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 “Медицина”

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук, підготовлену докторантом кафедри патологічної анатомії навчально-наукового медичного інституту Сумського державного університету Линдіним Миколою Сергійовичем (науковий консультант – д.мед.н., проф. Романюк Анатолій Миколайович).

Тема дисертації: «Патоморфологічні аспекти участі молекул клітинної адгезії раково-ембріонального антигену у розвитку злоякісних пухлин».

Рецензенти:

• Доктор біологічних наук, професор, професор кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології, Гарбузова Вікторія Юріївна.

• Доктор медичних наук, доцент, доцент кафедри акушерства, гінекології та планування сім’ї, Нікітіна Ірина Миколаївна.

• Доктор медичних наук, професор, доцент кафедри морфології, Кореньков Олексій Володимирович.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки навчально-наукового медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

УВАГА!!! Присутність на засідання апробаційної ради тільки за умови наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

Запрошуються всі бажаючі.