Об’ява щодо засідання апробаційної ради 20.04.2022 року

Шановні члени апробаційної ради Навчально-наукового медичного інституту!

20 квітня 2022 р. о 14-00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина».

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології Сумського державного університету Єрмоленко Світлани Анатоліївни (науковий керівник – д.мед.н., проф. Орловський Віктор Феліксович).
Тема дисертації: «Ефективність використання тіазидних діуретиків, асоційована з G460Т поліморфізмом гена α-аддуцина залежно від солечутливості у пацієнтів з артеріальною гіпертензією», спеціальність 222 – Медицина.
Рецензенти:
  • Доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології, Гарбузова Вікторія Юріївна.
  • Доктор медичних наук, доцент, професор кафедри сімейної медицини з курсом дерматовенерології СумДУ, Деміхова Надія Володимирівна.
З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Навчально-наукового медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).
Посилання на приєднання до засідання: https://meet.google.com/bgg-brep-yyn
Запрошуються всі бажаючі.