Об’ява щодо засідання апробаційної ради 13.04.2021 року

13 квітня 2021 р. 14-00 відбудеться онлайн засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи за спеціальністю 222 – «Медицина»

Порядок денний:

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену асистентом кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини Сумського державного університету Ковчун Анною Володимирівною (науковий керівник – д.мед.н., проф. Приступа Людмила Никодимівна).

Тема дисертації: «Оптимізація диференціальної діагностики та лікування анемії у хворих на хронічне обструктивне захворювання легень», спеціальність 222 – Медицина.

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри патологічної анатомії СумДУ Романюк Анатолій Миколайович;
    • Доктор медичних наук, доцент, доцент кафедри внутрішньої медицини з центром респіраторної медицини СумДУ Псарьова Валентина Григорівна.

1. Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії, підготовлену аспірантом кафедри морфології Сумського державного університету Дудченком Євгенієм Сергійовичем (науковий керівник – д.мед.н., проф. Ткач Геннадій Федорович).

Тема дисертації: «Морфофункціональні особливості репаративного остеогенеза за умов хронічної гіперглікемії (анатомо-експериментальне дослідження)», спеціальність 222 – Медицина.

Рецензенти:

• Доктор медичних наук, доцент, доцент кафедри морфології СумДУ Кореньков Олексій Володимирович;
    • Кандидат медичних наук, доцент, доцент кафедри патологічної анатомії СумДУ Линдін Микола Сергійович.

З дисертаціями можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі.