Об’ява щодо засідання апробаційної ради 15.01.2020

15 січня 2020 р. о 14-00 в залі засідань вченої ради УАБС за адресою: 40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 57, відбудеться засідання апробаційної ради з попередньої експертизи дисертаційної роботи з клінічної медицини.

Порядок денний:

Апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук, підготовлену аспірантом кафедри педіатрії Маюрою Назією Анатоліївною (Науковий консультант – д. мед.н., проф. кафедри хірургії та онкології СумДУ Кононенко М.Г.).

Тема дисертації: «Оптимізація діагностики та лікування хворих на гострий перигепатит (синдром Фітц–Х’ю–Куртіса)», спеціальність 14.01.03– хірургія.

Рецензенти:

Ситнік О.Л. – к.мед.н., доц. кафедри хирургії та онкології СумДУ;

П’ятикоп Г.І. – к.мед.н., доц. кафедри доцент загальної хірургії, радіаційної медицини та фтизіатрії СумДУ.

З дисертацією можна ознайомитися в читальній залі бібліотеки Медичного інституту СумДУ (вул. Санаторна, 31).

Запрошуються всі бажаючі !